Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE “MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN COMUNA JEGĂLIA, JUDEȚUL CĂLĂRAȘI''

Număr anunț
SCN1100978
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Furnizor / câștigător
TELPRON COMEX SRL (CUI 7428714)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.473.826,78 RON
Valoare atribuită
10.440.583,44 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
11.02.2022 09:37
Anunț de atribuire
SCNA1084159
Termen limită
28.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137388

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TELPRON COMEX SRL CUI RO 7428714
Asociați 1
DECORA REZIDENT SRL CUI RO 30788920
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
TRACOS BUSINESS SRL CUI RO22303056
Asociați 1
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760

Valoare atribuită

10.440.583,44 RON

din 10.473.826,78 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 33.243,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.