Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii: “Reabilitare si modernizare drumuri locale afectate de inundatii in comuna Zapodeni, judetul Vaslui”
- Număr anunț
- SCN1101137
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- FRENAUTO UNIVERSAL SRL (CUI 18929451)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.849.797,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.548.994,13 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2022 12:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1077606
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134956
Documente
Documentația de atribuire
- Contract executie decembrie 2021 materiale nou coeficient.doc.p7s
- DT.part1.rar.p7s
- DT.part2.rar.p7s
- DT.part3.rar.p7s
- DT.part4.rar.p7s
- FisaDate_DF1134956.pdf
- Formulare executie Zapodeni.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FRENAUTO UNIVERSAL SRL CUI RO18929451
Asociați 1
URBAN PROIECT SA CUI RO 6692687
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SORAGMIN SRL CUI 26473061
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
APOLLO PROJECT MANAGEMENT S.R.L. CUI 36849962
Asociați 1
ALEXIM ENGINEERING SRL CUI RO 32749944
Terți susținători 1
TRANSFEROVIAR GRUP SA CUI RO 15633191
Subcontractanți 1
STD ENGINEERING SOLUTIONS SRL CUI RO35026755
Valoare atribuită
3.548.994,13 RON
din 3.849.797,20 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 300.803,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.