Atribuită Anunț de participare

Proiectare,executie de lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor obiectivului de investitii:"Reabilitare, modernizare si dotare piata agroalimentara in comuna Dudestii Vechi, judetul Timis”

Număr anunț
SCN1101133
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
NEDEX GRUP SRL (CUI 28225356)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.858.376,24 RON
Valoare atribuită
4.137.341,79 RON
Data publicării
14.02.2022 11:46
Anunț de atribuire
SCNA1077726
Termen limită
10.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1134643

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEDEX GRUP SRL CUI 28225356
Asociați 1
Subcontractanți 4
M.C. SAFE ALARM SRL CUI RO29970600
WATTVISOR SRL CUI 15306939
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
JDA CONSULT SRL CUI RO 28272390
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

4.137.341,79 RON

din 3.858.376,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.