Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Servicii de curatenie si intretinere
- Număr anunț
- SCN1101120
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- CENTRO INVEST CONSULT SRL (CUI 19066715)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.899,16 RON
- Valoare atribuită
- 334.095,16 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2022 10:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1070335
- Termen limită
- 28.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137500
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 5 la caietul de sarcini - indicatori de performanta.pdf.p7s
- Caiet de sarcini curatenie 2022.docx.p7s
- FisaDate_DF1137500_10.02.2022 14:57.pdf
- Formulare curatenie.DOCX.p7s
- Instructiuni ofertanti curatenie.DOCX.p7s
- Model contract curatenie.DOCX.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTRO INVEST CONSULT SRL CUI RO 19066715
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TERRA CLEAN SERVICE SRL CUI 24385672
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
334.095,16 RON
din 347.899,16 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 13.804 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.