Atribuită Anunț de participare

Furnizare tonere si unitati de imagine

Număr anunț
SCN1101100
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.000 RON
Valoare atribuită
419.840,80 RON
Data publicării
14.02.2022 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1067071
Termen limită
28.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137087

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SKY GROUP SRL CUI RO 16365631

Valoare atribuită

419.840,80 RON

din 420.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.