Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Microbuz 8+1 locuri – 2 buc prin leasing operațional în cadrul proiectului POCU cu titlul „ROUTE Poienesti – Revitalizarea relatiilor comunitare din Poienesti prin furnizarea de servicii integrate” – cod SMIS 139922
- Număr anunț
- SCN1101244
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENESTI (CUI 4539971)
- Furnizor / câștigător
- CENTER TEA & CO SRL (CUI 12810230)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.500 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2022 17:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1067984
- Termen limită
- 04.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137802
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Valoare atribuită
140.000 RON
din 147.500 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 7.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.