Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat

Table diverse

Număr anunț
CN1044884
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
CHARLIE COMAT SRL (CUI 2295170)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807.448,25 RON
Valoare atribuită
491.589,77 RON 39,1% sub estimat
Data publicării
12.07.2022 09:20
Anunț de atribuire
CAN1089602
Termen limită
16.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1153205

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHARLIE COMAT SRL CUI RO 2295170
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Metabet CF S.A. CUI RO 128507
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TREFO SRL CUI RO 9359793

Valoare atribuită

491.589,77 RON

din 807.448,25 RON estimat 39,1%

Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 315.858,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.