Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
„ INV - 3/2022 Executia lucrarilor pentru obiectivele de investiţii aflate in administrarea ANIF, din cadrul Programului National de Reabilitare a Infrastructurii Principale de Irigatii din Romania, pentru obiectivele de investitii: 3 Loturi"
- Număr anunț
- CN1044885
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- INOVECO S.R.L. (CUI 5018980)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.841.606,71 RON
- Valoare atribuită
- 29.246.539,75 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095595
- Termen limită
- 23.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 135-381873
- Documentație de atribuire
- DF1153315
Documente
Documentația de atribuire
- Detaliere punctaj.pdf.p7s
- FisaDate_DF1153315.pdf
- Formular de oferta - I.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
- LOT I CS13 - Terasa Vizir - PT+DE - C. Doc. economic fara valoare.pdf.p7s
- LOT I CS13 - Terasa Viziru - Caiet de sarcini -final.pdf.p7s
- LOT I CS13 - Terasa Viziru - PT+DE- A. partea scrisa - Dosar SSM.pdf.p7s
- LOT I CS13 - Terasa Viziru - PT+DE- A. partea scrisa.pdf.p7s
- LOT I CS13 - Terasa Viziru - PT+DE - B - Partea desenata.pdf.p7s
- LOT III Manjesti 3. - Caiet de sarcini LOT III.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - CAIET DE SARCINI MANJESTI - piese scrise .pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese desenate - Arhitectura.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese desenate - Imbunatatiri Funciare.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese desenate - Instalatii electrice.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese desenate - Instalatii hidrotehnice.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese desenate Rezistenta.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese scrise - Proiect Tehnic SCMN.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Piese scrise - Volum economic.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Proiect organizare executie - 2. Piese desenate.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - Proiect organizare executie - ORGANIZAREA DE SANTIER 1. Piese scrise.pdf.p7s
- LOT III Manjesti PT MPE - Piese scrise - 1.pdf.pdf.p7s
- LOT III Manjesti PT MPE - Piese scrise - 2.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - PT MPE - Piese scrise.pdf.p7s
- LOT III Manjesti - REGULAMENT DE EXPLOATARE MANJESTI VASLUI RECTIFICAT.pdf.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Caiet de sarcini LOT II.pdf.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 10 - PAC.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 11 - PMM.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 12 - Regulament exploatare.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL Volumul 1 - Memoriu general constr si hidromecanice.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL Volumul 2 -Memoriu general - Arhitectura.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL Volumul 3 - Memoriu general - Electrice.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 4 - Sistematizare verticala.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 5 - Canale de irigatii.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 6 - Documentatie economica.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL - Volumul 8 - SSM.rar.p7s
- LOT II SPR BAITAL -Volumul 9 - POE.rar.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 29.841.606,71 RON Adjudecat: 29.246.539,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT Impermeabilizare canal CS 13 din amenajarea Terasa Viziru, … | 4.515.622,14 RON | Remico Comprest | 4.080.905,89 RON ↓9,6% |
| 2 | LOT II Reabilitarea staţiei de pompare reversibilă SPR Baital ş… | 21.203.618,92 RON | S.C. IRIDEX-GROUP-PLASTIC S.R.L. | 20.777.857,38 RON ↓2,0% |
| 3 | LOT III - Reabilitarea infrastructurii principale din amenajare… | 4.122.365,65 RON | Croialy Construct,MECANEX | 4.387.776,48 RON |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NESS PROIECT EUROPE SRL CUI RO 27503616
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MECANEX SA CUI 613803
Asociați 1
CROIALY CONSTRUCT SRL CUI 21758084
Subcontractanți 1
NICO CONSTRUCT SRL CUI RO 17212814
Valoare atribuită
29.246.539,75 RON
din 29.841.606,71 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 595.066,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.