Atribuită Anunț de participare

Echipamente Medicale pentru disciplina Abilitati Clinice Practice

Număr anunț
CN1044875
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
35112100-3 · Manechine de antrenament pentru urgente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.267 RON
Valoare atribuită
72.250,24 RON
Data publicării
14.07.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1087123
Termen limită
16.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 135-383113
Documentație de atribuire
DF1153240

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895

Valoare atribuită

72.250,24 RON

din 72.267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.