Atribuită
Anunț de participare
Furnizare componente uniforme de reprezentare si de lucru - D.S.Prahova
- Număr anunț
- CN1044870
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PIETA SRL (CUI 6582480)
- Cod CPV
- 18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.160 RON
- Valoare atribuită
- 352.040 RON
- Data publicării
- 12.07.2022 08:13
- Anunț de atribuire
- CAN1086540
- Termen limită
- 17.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1153212
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Valoare atribuită
352.040 RON
din 352.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro