Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,7% sub estimat

Achizitie de Calculatoare, Laptopuri și Monitoare PC 4K – pentru Proiectul Conferința Plenipotențiarilor UIT 2022, 4 loturi

Număr anunț
CN1044845
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.000 RON
Valoare atribuită
194.847 RON 21,7% sub estimat
Data publicării
11.07.2022 17:33
Anunț de atribuire
CAN1087750
Termen limită
12.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1153343

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 249.000 RON Adjudecat: 194.847 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Calculatoare cu două plăci de rețea și monitoare 120.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 99.897 RON ↓16,8%
2 Laptop min 17' 95.000 RON DANTE INTERNATIONAL S.A. 94.950 RON ↓0,1%
3 Calculatoare pentru descărcare carduri de memorie 24.000 RON Anulat
4 Monitor PC 4K cu 4 intrări tip Quad 10.000 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

194.847 RON

din 249.000 RON estimat 21,7%

Adjudecat la 78,3% din estimat · economie 54.153 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.