Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,6% sub estimat

“Delegarea gestiunii serviciului de iluminat public in comuna Secusigiu, judetul Arad”

Număr anunț
PC1001890
Autoritate contractantă
COMUNA SECUSIGIU (CUI 3519577)
Furnizor / câștigător
BANAT ELECTRIC COMPANY SRL (CUI 33372272)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.000 RON
Valoare atribuită
312.450 RON 30,6% sub estimat
Data publicării
16.02.2022 17:58
Anunț de atribuire
PCA1001001
Termen limită
21.03.2022 09:00
Documentație de atribuire
DF1137810

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

312.450 RON

din 450.000 RON estimat 30,6%

Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 137.550 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.