Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 74,0% sub estimat

DEZINFECTANTE

Număr anunț
CN1039337
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL (CUI 36972786)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.958.720 RON
Valoare atribuită
1.549.440 RON 74,0% sub estimat
Data publicării
16.02.2022 11:02
Anunț de atribuire
CAN1089335
Termen limită
08.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 035-087167
Documentație de atribuire
DF1137489

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.720.800 RON Adjudecat: 1.549.440 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Detergent dezinfectant pentru curatenie si dezinfectie pentr… 540.000 RON CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION 388.800 RON ↓28,0%
4 Sapun spuma pentru spalarea mainilor 1.180.800 RON SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL 1.160.640 RON ↓1,7%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.549.440 RON

din 5.958.720 RON estimat 74,0%

Adjudecat la 26,0% din estimat · economie 4.409.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.