Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,0% sub estimat

Achizitia de echipamente din domeniul tehnologiei – it mobile, respectiv tablete, echipamente și dispozitive necesare activitătii didactice pentru elevii şi cadrele didactice din învățământul preuniversitar, Comuna Glodeanu Sarat, Judetul Buzau

Număr anunț
SCN1101291
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714.781,46 RON
Valoare atribuită
457.723,12 RON 36,0% sub estimat
Data publicării
16.02.2022 10:19
Anunț de atribuire
SCNA1068796
Termen limită
25.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137811

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 714.781,46 RON Adjudecat: 457.723,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet în ca… 367.216,80 RON S.C. VODAFONE ROMANIA S.A. S.R.L. 251.434,60 RON ↓31,5%
2 : Furnizare echipamente/dispozitive electronice în cadrul proie… 347.564,66 RON ALTEX ROMANIA S.R.L. 206.288,52 RON ↓40,6%

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

457.723,12 RON

din 714.781,46 RON estimat 36,0%

Adjudecat la 64,0% din estimat · economie 257.058,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.