Atribuită Anunț de participare

APARATURĂ MEDICALĂ PENTRU LABORATORUL DE NEUROIMAGISTICA

Număr anunț
CN1044882
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111200-3 · Statii de lucru pentru radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.441.176 RON
Valoare atribuită
31.595.000 RON
Data publicării
14.07.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1089446
Termen limită
19.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 135-383108
Documentație de atribuire
DF1153236

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 31.595.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT IMAGISTICA SECTIONALA DACORUM GRUP,MEDIST IMAGING & P.O.C. · MEDIST IMAGING & P.O.C.,DACORUM GRUP 3 contracte 26.395.000 RON
DACORUM GRUP,MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract 19671 · 19.09.2022 19.290.000 RON
DACORUM GRUP,MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract 19718 · 19.09.2022 1.470.000 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C.,DACORUM GRUP · contract 22790 · 28.10.2022 5.635.000 RON
2 LOT IMAGISTICA CONVENTIONALA MEGA LIFE CARE S.R.L.,EDITRONIC INTERNATIONAL · EDITRONIC INTERNATIONAL,MEGA LIFE CARE S.R.L. 2 contracte 5.200.000 RON
MEGA LIFE CARE S.R.L.,EDITRONIC INTERNATIONAL · contract 19672 · 19.09.2022 4.000.000 RON
EDITRONIC INTERNATIONAL,MEGA LIFE CARE S.R.L. · contract 27005 · 23.12.2022 1.200.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Asociați 1
Subcontractanți 3
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

31.595.000 RON

din 24.441.176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.