Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Contract de achizitie publica de furnizare obiecte de inventar - Imprimante multifunctionale si Sisteme de calcul, divizat pe 2 loturi

Număr anunț
SCN1101260
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.595 RON
Valoare atribuită
58.710 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
16.02.2022 08:02
Anunț de atribuire
SCNA1077170
Termen limită
01.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137772

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 62.595 RON Adjudecat: 58.710 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Imprimante multifunctionale/ buc 31.170 RON HERALD S.R.L. 27.390 RON ↓12,1%
2 Sistem de calcul /buc 31.425 RON Uniqit System SRL 31.320 RON ↓0,3%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQIT SYSTEM S.R.L. CUI RO31306086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

58.710 RON

din 62.595 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 3.885 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.