Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat

SERVICII DE PAZĂ SI PROTECŢIE PENTRU SEDIUL MUZEULUI NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI CLUJ-NAPOCA

Număr anunț
SCN1101376
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
OK GUARD SRL (CUI 6598460)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156.680 RON
Valoare atribuită
116.630,50 RON 25,6% sub estimat
Data publicării
17.02.2022 11:33
Anunț de atribuire
SCNA1067316
Termen limită
28.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137949

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OK GUARD SRL CUI RO6598460

Valoare atribuită

116.630,50 RON

din 156.680 RON estimat 25,6%

Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 40.049,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.