Atribuită
Anunț de participare
SERVICII RCA PENTRU AUTOVEHICULELE DIN DOTAREA ITPF SIGHETU MARMATIEI
- Număr anunț
- SCN1101480
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416.000 RON
- Valoare atribuită
- 512.588 RON
- Data publicării
- 18.02.2022 14:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1069161
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138259
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-signed.pdf
- Centralizator detaliat preturi.zip.p7s
- FisaDate_DF1138259.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
512.588 RON
din 416.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro