Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
Servicii ”Actualizare Plan Urbanistic General și RLU al comunei Băleni , județul Dâmbovița
- Număr anunț
- SCN1101477
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.000 RON
- Valoare atribuită
- 209.000 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2022 13:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1073355
- Termen limită
- 01.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138180
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
URBAN - TEAM SRL CUI 16020748
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MAS-ART DESIGN SRL CUI 28921781
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AREAL DESIGN SRL CUI 24735859
Valoare atribuită
209.000 RON
din 280.000 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 71.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.