Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de de prelucrare arbori și iescari pe picior în 22 de zone de intervenție din situl Natura 2000 Putna Vrancea pentru proiectul: „Conservarea insectelor saproxilice în Carpați (LIFE Rosalia)” CONTRACT DE FINANȚARE NR: LIFE19NAT/RO/000023 – LIFE ROsalia
- Număr anunț
- CN1044977
- Autoritate contractantă
- Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
- Furnizor / câștigător
- NICA GREEN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 25932379)
- Cod CPV
- 77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 902.480 RON
- Valoare atribuită
- 902.016 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089405
- Termen limită
- 12.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 136-389558
- Documentație de atribuire
- DF1153406
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICA GREEN SOLUTIONS S.R.L. CUI RO25932379
Valoare atribuită
902.016 RON
din 902.480 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 464 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.