Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta pentru programul informatic „Sistem de management si facturare automata a consumurilor de energie termice si apa calda – Elitis ACE”
- Număr anunț
- SCN1101424
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- SIMETRIX BUSINESS SOFTWARE S.R.L. (CUI 39167480)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198.000 RON
- Valoare atribuită
- 198.000 RON
- Data publicării
- 18.02.2022 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1068266
- Termen limită
- 10.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138106
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIMETRIX BUSINESS SOFTWARE S.R.L. CUI 39167480
Valoare atribuită
198.000 RON
din 198.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro