Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

Furnizarea, instalare și punere în funcțiune sistem detectie si avertizare incendiu Gara Fluviala Galati (studiu fezabilitate, proiect tehnic, verificare proiect, avize/autorizatii, furnizare, montare)

Număr anunț
SCN1101404
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.000 RON
Valoare atribuită
110.094,71 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
18.02.2022 07:27
Anunț de atribuire
SCNA1070843
Termen limită
03.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137977

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
T.M.G.- CONPREST SRL CUI RO 6826223
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GAMSERV CONS SRL CUI 38156989

Valoare atribuită

110.094,71 RON

din 140.000 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 29.905,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.