Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de reparare şi de întreţinere a aparatelor de măsurare

Număr anunț
SCN1101504
Autoritate contractantă
Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.708,65 RON
Valoare atribuită
16.700 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
21.02.2022 07:30
Anunț de atribuire
SCNA1067974
Termen limită
08.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138031

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

16.700 RON

din 16.708,65 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.