Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Executie lucrari pentru investitia „Modernizarea iluminatului public in comuna Fratautii Noi si sat Costisa”
- Număr anunț
- SCN1101617
- Autoritate contractantă
- Comuna Fratautii Noi (CUI 4326990)
- Furnizor / câștigător
- URBIOLED SRL (CUI 32614831)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 844.000 RON
- Valoare atribuită
- 843.451,09 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2022 12:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1068402
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138068
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Valoare atribuită
843.451,09 RON
din 844.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 548,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.