Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

Executie lucrari pentru Amenajare intersectie DN59, KM 19+110, stanga, cu strada 42 din Comuna Padureni

Număr anunț
SCN1101611
Autoritate contractantă
COMUNA PADURENI (CUI 16414785)
Furnizor / câștigător
SUPER CONSTRUCT SRL (CUI 4152460)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565.364,93 RON
Valoare atribuită
477.756,96 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
22.02.2022 11:40
Anunț de atribuire
SCNA1072074
Termen limită
15.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138309

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

477.756,96 RON

din 565.364,93 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 87.607,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.