Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,5% sub estimat

Furnizare grup electrogen

Număr anunț
SCN1101594
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
Cod CPV
31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.058,82 RON
Valoare atribuită
77.166 RON 47,5% sub estimat
Data publicării
22.02.2022 09:11
Anunț de atribuire
SCNA1068427
Termen limită
07.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138190

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
JDA CONSULT SRL CUI RO 28272390
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

77.166 RON

din 147.058,82 RON estimat 47,5%

Adjudecat la 52,5% din estimat · economie 69.892,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.