Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,8% sub estimat
Acord cadru furnizare branza telemea de vaca
- Număr anunț
- CN1039748
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.900 RON
- Valoare atribuită
- 108.294 RON 56,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.02.2022 16:31
- Anunț de atribuire
- CAN1087562
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138636
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini telemea-signed.pdf
- FisaDate_DF1138636.pdf
- formular oferta-signed.pdf
- model acord cadru-signed.pdf
- model contract subsecvent-signed.pdf
- propunere tehnica telemea-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PETAL SA CUI RO 841186
Valoare atribuită
108.294 RON
din 250.900 RON estimat
56,8%
Adjudecat la 43,2% din estimat · economie 142.606 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.