Atribuită Anunț de participare

Lucrari de reparatii curente la 2 sedii de politie din cadrul Proiectului SAGA

Număr anunț
SCN1101694
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
NORD CONSTRUCT KMD S.R.L. (CUI 43684468)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220.947,51 RON
Valoare atribuită
220.900 RON
Data publicării
23.02.2022 12:20
Anunț de atribuire
SCNA1068438
Termen limită
10.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138534

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

220.900 RON

din 220.947,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.