Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTE

Număr anunț
CN1045050
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.793.256,40 RON
Valoare atribuită
3.716.490 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
17.07.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1108772
Termen limită
08.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 138-393682
Documentație de atribuire
DF1153802

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 3.716.490 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Detergent dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete in secti… SC KLINTENSIV SRL,SYNTTERGY CONSULT S.R.L.,ECOLAB 1.266.210 RON
2 Detergent dezinfectant de nivel mediu pentru suprafete si pavim… SC KLINTENSIV SRL,SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 2.450.280 RON
3 Sapun antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a … Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.716.490 RON

din 3.793.256,40 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 76.766,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.