Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Servicii de elaborare a documentației de urbanism pentru “ Actualizare Plan urbanistic pentru zonă construită protejată, ZONA MONUMENTE PROTEJATE ARAD, Aprobat prin H.C.L.M. Arad nr. 201/2014”
- Număr anunț
- CN1045047
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL BUSINESS LAND SRL (CUI 34090016)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.117,65 RON
- Valoare atribuită
- 276.467 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090412
- Termen limită
- 22.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 138-394690
- Documentație de atribuire
- DF1153743
Documente
Documentația de atribuire
- a_Anexa_PUZ_monumente_protejate_MEMORIU_GENERAL.pdf
- b_Anexa_PUZ_monumente_protejate_RLU.part1-semnat.rar.p7s
- b_Anexa_PUZ_monumente_protejate_RLU.part2-semnat.rar.p7s
- c_Anexa_PUZ_monumente_protejate_STUDII_FUNDAMENTARE.part1-semnat.rar.p7s
- c_Anexa_PUZ_monumente_protejate_STUDII_FUNDAMENTARE.part2-semnat.rar.p7s
- c_Anexa_PUZ_monumente_protejate_STUDII_FUNDAMENTARE.part3-semnat.rar.p7s
- Contract de servicii PUZ.doc.p7s
- Factorii de evaluare.docx.p7s
- FisaDate_DF1153743.pdf
- Formulare.docx.p7s
- h7259.pdf
- tema de proiectare.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Valoare atribuită
276.467 RON
din 294.117,65 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 17.650,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.