Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat
Editare, tipărire și livrare a volumului Sucursalele și agențiile Băncii Naționale a României - 140 de ani - lot 1
- Număr anunț
- CN1045054
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- OSCAR PRINT SRL (CUI 3711539)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 62.000 RON 22,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091200
- Termen limită
- 23.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 138-393827
- Documentație de atribuire
- DF1153769
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini_DS_fs-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1153769.pdf
- Formulare-semnat.DOCX.p7s
- Formular P brosuri-semnat.docx.p7s
- VF Proiect contract furnizare carte_lot 1-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OSCAR PRINT SRL CUI RO 3711539
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROINFO DESIGN SRL CUI RO 21504167
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
New RDT CUI RO38279361
Valoare atribuită
62.000 RON
din 80.000 RON estimat
22,5%
Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 18.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.