Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat

Leasing operational auto

Număr anunț
CN1039677
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
OPERATIONAL AUTOLEASING SRL (CUI 14783697)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.550.000 RON
Valoare atribuită
4.872.000 RON 12,2% sub estimat
Data publicării
24.02.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1081182
Termen limită
01.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 040-100996
Documentație de atribuire
DF1138347

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.872.000 RON

din 5.550.000 RON estimat 12,2%

Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 678.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.