Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

PESTICIDE 2022

Număr anunț
SCN1101725
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI RO14313954)
Furnizor / câștigător
AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. (CUI 13443360)
Cod CPV
24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Valoare atribuită
544.393,47 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
24.02.2022 07:40
Anunț de atribuire
SCNA1067065
Termen limită
14.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138539

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360

Valoare atribuită

544.393,47 RON

din 550.000 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5.606,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.