Atribuită Anunț de participare

PROCEDURA SIMPLIFICATA-FURNIZARE CONSUMABILE DE UNICA FOLOSINTA ACORD CADRU 12 LUNI-2022-2023

Număr anunț
SCN1101865
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531.677,25 RON
Valoare atribuită
619.415,90 RON
Data publicării
25.02.2022 14:55
Anunț de atribuire
SCNA1067922
Termen limită
08.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138886

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 531.677,25 RON Adjudecat: 619.415,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LINGURI UNICA FOLOSINTA AMBALATE INDIVIDUAL 32.028,75 RON
2 CUTIE MENIU CU 2 COMPARTIMENTE UNICA FOLOSINTA 256.230 RON SOCADANCE MD SRL 2 contracte 108.752,05 RON ↓57,6%
SOCADANCE MD SRL · contract 30893 · 15.03.2023 95.152,05 RON
SOCADANCE MD SRL · contract 43996 · 20.06.2022 13.600 RON
3 BOL SUPA TERMOREZISTENT CU CAPAC UNICA FOLOSINTA 89.680,50 RON SOCADANCE MD SRL 4 contracte 344.775,05 RON
SOCADANCE MD SRL · contract 20230 · 03.01.2023 49.500 RON
SOCADANCE MD SRL · contract 32517 · 30.03.2022 239.575,05 RON
SOCADANCE MD SRL · contract 41698 · 06.06.2022 6.200 RON
SOCADANCE MD SRL · contract 55311 · 26.08.2022 49.500 RON
4 PET 2 L CU CAPAC/DOP 153.738 RON SIDE GRUP S.R.L. 2 contracte 165.888,80 RON
SIDE GRUP S.R.L. · contract 44830 · 24.06.2022 22.400 RON
SIDE GRUP S.R.L. · contract 32516 · 30.03.2022 143.488,80 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
COSAMIRA BIO S.R.L. CUI RO36096643
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

619.415,90 RON

din 531.677,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.