Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Achizitie hartie si bibliorafturi
- Număr anunț
- CN1045146
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.636.776,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.528.839,24 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098164
- Termen limită
- 01.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 140-397470
- Documentație de atribuire
- DF1154140
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare furnizare hartie.docx.p7s
- 2. Formular propunere tehnica hartie.docx.p7s
- 3. propunere de acord cadru, contract subsecvent- hartie.doc.p7s
- CS hartie si bibliorafturi-signed.pdf
- FisaDate_DF1154140.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.636.776,74 RON Adjudecat: 2.528.839,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | 1.159.163,31 RON | CONTE IMPEX S.R.L. 5 contracte | 760.861,05 RON ↓34,4% |
| CONTE IMPEX S.R.L. · contract 34067 · 17.02.2023 | 35.378,88 RON | |||
| CONTE IMPEX S.R.L. · contract 30566 · 14.02.2023 | 644.334,33 RON | |||
| CONTE IMPEX S.R.L. · contract 292660 · 14.10.2024 | 16.716,96 RON | |||
| CONTE IMPEX S.R.L. · contract 87/121071 · 14.04.2025 | 30.924,24 RON | |||
| CONTE IMPEX S.R.L. · contract 210028 · 26.10.2023 | 33.506,64 RON | |||
| 2 | LOT 2 | 1.477.613,43 RON | CONTE IMPEX S.R.L.,DNS BIROTICA 6 contracte | 1.767.978,19 RON |
| CONTE IMPEX S.R.L.,DNS BIROTICA · contract 30578 · 14.02.2023 | 1.194.750,87 RON | |||
| DNS BIROTICA · contract 87/124861 · 16.04.2025 | 113.195,50 RON | |||
| DNS BIROTICA · contract 34026 · 17.02.2023 | 141.738,99 RON | |||
| DNS BIROTICA · contract 156552 · 16.08.2023 | 182.687,10 RON | |||
| DNS BIROTICA · contract 254929 · 28.12.2023 | 68.716,72 RON | |||
| DNS BIROTICA · contract 291617 · 11.10.2024 | 66.889,01 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Valoare atribuită
2.528.839,24 RON
din 2.636.776,74 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 107.937,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.