Atribuită
Anunț de participare
Furnizare instalație de irigat tip „pivot fix" in cadrul proiectului MODERNIZAREA SI REABILITAREA PLOTULUI DE IRIGATII SPP 4, APARTINAND O.U.A.I. AGROZOOTEHNICA PIETROIU, JUDETUL CALARASI, DIN AMENAJAREA DE IRIGATII BORCEA DE SUS- ETAPA A II- A
- Număr anunț
- CN1045131
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII „AGROZOOTEHNICA PIETROIU” (CUI 20893880)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041.569,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.041.321,07 RON
- Data publicării
- 20.07.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096853
- Termen limită
- 29.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 140-397490
- Documentație de atribuire
- DF1154113
Documente
Documentația de atribuire
- 2.3. Model contract furnizare s.pdf
- 3. Formulare pentru ofertanti_rev semnat.pdf
- 6. Caiet de sarcini_rev 05.07.2022 semnat.pdf
- FisaDate_DF1154113.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BNY HOLDING SRL CUI RO37673120
Valoare atribuită
1.041.321,07 RON
din 1.041.569,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro