Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

Acord cadru de furnizare reactivi de laborator

Număr anunț
CN1045126
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.096.088 RON
Valoare atribuită
2.818.258 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
20.07.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1087481
Termen limită
18.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 140-397691
Documentație de atribuire
DF1154084

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 2.818.258 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DISPOZITIVE MEDICALE SI CONSUMABILE MEDICALE PENTRU PROCEDURILE… CHRONOS TRADE MEDICAL 2.724.970 RON
2 PUNGILE CRIOPREZERVARE CRYOSTORE 500ml
3 ADAPTORI COMPATIBILI CU PUNGILE CRIOPREZERVARE CRYOSTORE S.C. SAPACO 2000 S.A. S.C.S. 93.288 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.818.258 RON

din 3.096.088 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 277.830 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.