Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Furnizare ingrasaminte complexe
- Număr anunț
- CN1045129
- Autoritate contractantă
- statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
- Furnizor / câștigător
- CEASIS IMPEX SRL (CUI 14404211)
- Cod CPV
- 24422000-8 · Ingrasaminte chimice fosfatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.074.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.010.000 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089706
- Termen limită
- 23.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 140-397492
- Documentație de atribuire
- DF1154110
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 2.074.560 RON Adjudecat: 2.010.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare NPK 15:15:15 | 1.411.200 RON | CEASIS IMPEX | 1.886.400 RON |
| 2 | Furnizare NPK 12:40:0 | 550.560 RON | — | |
| 3 | Furnizare superfosfat | 112.800 RON | Agricover Distribution SA | 123.600 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. CUI 13443360
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Valoare atribuită
2.010.000 RON
din 2.074.560 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 64.560 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.