Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat
Contract ”Servicii pentru întreținere ascensoare” din sediul PMB situat în Bulevardul Regina Elisabeta nr.47
- Număr anunț
- SCN1101788
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- KONE ASCENSORUL SA (CUI 24387592)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.739 RON
- Valoare atribuită
- 31.272,78 RON 21,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2022 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1067961
- Termen limită
- 10.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138710
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ASCENSOARE.pdf.p7m
- FisaDate_DF1138710.pdf
- FORMULARE ASCENSOARE.docx.p7m
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA.docx.p7m
- PROIECT CONTRACT ASCENSOARE.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
Valoare atribuită
31.272,78 RON
din 39.739 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 8.466,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.