Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat
Iaurt 200g
- Număr anunț
- CN1039817
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972.000 RON
- Valoare atribuită
- 648.000 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081983
- Termen limită
- 06.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 043-110745
- Documentație de atribuire
- DF1138795
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOMER ACHIZITII SRL CUI 33506617
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VANBET SRL CUI RO 13728104
Valoare atribuită
648.000 RON
din 972.000 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 324.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.