Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,0% sub estimat
Achizitie agregate de balastiera
- Număr anunț
- CN1039799
- Autoritate contractantă
- PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
- Furnizor / câștigător
- METRA SA (CUI 955318)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.257.200 RON 26,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2022 07:00
- Anunț de atribuire
- CAN1078097
- Termen limită
- 04.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 043-110726
- Documentație de atribuire
- DF1138770
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METRA SA CUI RO 955318
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIMMAR TRANS SRL CUI RO 16059322
Valoare atribuită
1.257.200 RON
din 1.700.000 RON estimat
26,0%
Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 442.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.