Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
Furnizare carburant auto
- Număr anunț
- CN1045219
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC BUCURESTI SRL (CUI RO37832144)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.657.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.228.000 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.07.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094516
- Termen limită
- 29.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 141-402906
- Documentație de atribuire
- DF1154224
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
1.228.000 RON
din 1.657.300 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 429.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.