Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Servicii de telefonie si de transmisie date

Număr anunț
CN1045193
Autoritate contractantă
GARDA NATIONALA DE MEDIU - COMISARIATUL GENERAL (CUI 15378153)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.867.678,56 RON
Valoare atribuită
1.822.646,40 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
21.07.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1095346
Termen limită
23.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 140-399856
Documentație de atribuire
DF1154214

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

1.822.646,40 RON

din 1.867.678,56 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 45.032,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.