Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat
DELEGAREA PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL ORAȘULUI PÂNCOTA, JUDEȚUL ARAD
- Număr anunț
- PC1001905
- Autoritate contractantă
- ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 387.750 RON 22,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2022 08:41
- Anunț de atribuire
- PCA1001745
- Termen limită
- 31.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138936
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
BANAT ELECTRIC COMPANY SRL CUI RO 33372272
Valoare atribuită
387.750 RON
din 500.000 RON estimat
22,5%
Adjudecat la 77,6% din estimat · economie 112.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.