Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Achiziție Echipamente multimedia

Număr anunț
SCN1101912
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
DATASOFT SRL (CUI 10672947)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.508,20 RON
Valoare atribuită
433.510 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
28.02.2022 08:37
Anunț de atribuire
SCNA1068122
Termen limită
14.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138962

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATASOFT SRL CUI RO 10672947

Valoare atribuită

433.510 RON

din 450.508,20 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 16.998,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.