Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de reparatii, intretinere si piese, pentru motofierastraie si motounelte
- Număr anunț
- CN1039864
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.361 RON
- Valoare atribuită
- 219.741,81 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2022 07:51
- Anunț de atribuire
- CAN1077494
- Termen limită
- 31.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138674
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TACO SYSTEM SRL CUI 12386623
Valoare atribuită
219.741,81 RON
din 220.361 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 619,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.