Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare materiale sanitare - Consumabile compatibile 100% sau echivalent cu aparatele de anestezie G.E. Carestation 620 și Avance CS2

Număr anunț
CN1039862
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505.910 RON
Valoare atribuită
737.849 RON
Data publicării
28.02.2022 07:42
Anunț de atribuire
CAN1080730
Termen limită
31.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138725

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

737.849 RON

din 505.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.