Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Echipamente informatice cu licență de operare și antivirus

Număr anunț
SCN1102040
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.000 RON
Valoare atribuită
157.967,40 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
01.03.2022 17:36
Anunț de atribuire
SCNA1071886
Termen limită
18.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1139202

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Estimat: 167.000 RON Adjudecat: 157.967,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop – 15 buc. 63.000 RON Mida Soft Business 55.238,40 RON ↓12,3%
2 Licență Antivirus multiuser – 7 licențe 10.500 RON Mida Soft Business 10.472 RON ↓0,3%
3 Licențe Office Business laptop - 15 licențe 40.500 RON DATA HUB SOLUTION 40.290 RON ↓0,5%
4 Imprimantă multifuncțională – 1 buc. 30.000 RON Mida Soft Business 29.990 RON
5 Imprimantă – 1 buc. 11.000 RON Mida Soft Business 10.990 RON ↓0,1%
6 Server – 1 buc. 10.000 RON Mida Soft Business 9.993 RON ↓0,1%
7 Scanner portabil – 2 buc. 1.000 RON DATA HUB SOLUTION 994 RON ↓0,6%
8 Reportofon – 2 buc. 1.000 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

157.967,40 RON

din 167.000 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 9.032,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.