Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat
Extindere reţea electrică în localitatea Santăul Mic, comuna Borş jud. Bihor
- Număr anunț
- SCN1101987
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- CRITO PROD SRL (CUI 6534482)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.473,19 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON 9,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2022 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1068306
- Termen limită
- 17.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138972
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRITO PROD SRL CUI RO6534482
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TERSEL SRL CUI RO 15149494
Valoare atribuită
25.000 RON
din 27.473,19 RON estimat
9,0%
Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 2.473,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.