Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
“Delegarea prin concesiune a gestiunii serviciului de iluminat public in orasul Nadlac, judetul Arad”
- Număr anunț
- PC1001908
- Autoritate contractantă
- ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
- Furnizor / câștigător
- BANAT ELECTRIC COMPANY SRL (CUI 33372272)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.660 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2022 20:08
- Anunț de atribuire
- PCA1001034
- Termen limită
- 01.04.2022 09:00
- Documentație de atribuire
- DF1105467
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BANAT ELECTRIC COMPANY SRL CUI RO 33372272
Valoare atribuită
132.660 RON
din 144.000 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 11.340 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.